1 2 3 4 5

Про компанію

Друкарня «Айс-Прінт» надає повний комплекс вироблення цифрової оперативної поліграфії на базі власного обладнання. Цифровий друк дозволяє виготовляти малі тиражі поліграфічної продукції та надавати замовникам великий асортимент друкованих послуг з виготовлення різних видів поліграфічних виробів.

Класичний цифровий друк здійснюється за принципом лазерної технології. При цьому собівартість відбитка є досить високою у зв'язку з витратою як тонера, так і швидким зносом всіх ресурсних частин апарату, що змусило нас шукати альтернативні рішення.

Внаслідок тривалого аналізу сучасних технологій ми віддали пріоритет цифрового струминного друку. На даний час у нас встановлено сучасне обладнання Epson WorkForce Enterprise WF-C20750.

Це дозволяє нам виробляти економічний, високошвидкісний кольоровий друк формату А3 на основі струминної технології зі швидкістю до 75 повнокольорових сторінок формату А4 за хвилину. Але найголовніша перевага даного апарату полягає у низької собівартості відбитка, при якому повнокольоровий друк однієї сторінки формату А4 коштує всього від 0,2 до 0,9 грн залежно від заповнення листа фарбою.

На відміну від традиційних струменевих принтерів, в апараті використовується фарба, виготовлена на олійній основі, що складається з водонерозчинних пігментів (аналогічно з офсетними фарбами). Це дозволяє уникнути розтікання фарби при попаданні рідини на відтиск, що є важливим фактором для якісної продукції, аж до збереження зображення після прання. Крім того, відтиски мають високу довговічність, світлостійкість і забезпечують прекрасну кольоропередачу.

Ще однією важливою особливістю цифрового друку є можливість друку одиничного зразка без значних фінансових витрат, що дозволяє нам надсилати зразки макета замовнику для узгодження якості друку перед запуском тиражу. Широкий спектр післядрукарського обладнання, інстальований у нашій друкарні, дозволяє нам виробляти різноманітний асортимент поліграфічної продукції, а саме:

  • виготовлення багатосторінкової продукції, такої як: книги, брошури, каталоги;
  • створення фірмового стилю: виготовлення блокнотів, щоденників, календарів, блоків для записів (кубариків) тощо;
  • цифрове лазерне обладнання для друку на конвертах, друку листівок, бланків та плакатів до формату А3+.

Ми будемо раді приємно здивувати Вас низькими цінами на друк продукції до 1000 екземплярів, а в деяких випадках конкурувати з офсетними технологіями (у випадках із малим заповненням відбитка фарбою). А у Вас є можливість друку кольорової продукції за ціною виготовлення аналога у чорно-білому варіанті.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з видами продукції, цінами, прорахувати онлайн вартість продукції, що Вас цікавить. А також здійснити замовлення зразків і безпосередньо оформити Ваше замовлення. Також ми будемо раді надати знижки за довгострокової співпраці!

Основними нашими замовниками є автори творів, літературні спілки та об`єднання, автори наукових та навчальних видань, рекламні агенства та видавництва з різних міст України. Відправка продукції відбувається щоденно, що дозволяє нам доставляти зразки друку та готову продукцію протягом доби-двох до будь-якого регіону країни.

Ми будуємо відносини на довірі, взаємоповазі та взаєморозумінні. Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені у якісному обслуговуванні: від прийняття матеріалів у виробництво, до отримання готової продукції.

 
Копіювати номер
+38 (063) 231-92-82
Копіювати номер
+38 (099) 192-00-33
Копіювати
info@ice-print.com.ua